Рекомендації для прокачування знань QA Engineer Онлайн-курси від компанії QATestLab

Якщо в людини невеликий досвід, а з неї у  компанії питатимуть як з Senior QA з 10 роками досвіду, це безглуздо. Потрібно давати легкі завдання і розуміти, що, можливо, доведеться розповісти частину курсу IT-факультету КПІ; що новачок може не розуміти мережеві протоколи абощо. Наостанок пораджу спілкуватися з людьми, які мають досвід у сфері IT. Свого часу це допомогло мені, бо ви бачите живий приклад і можете перебрати ті чи інші знання.

На етапі тестування QA Engineer виконує написані тест-кейси. Якщо на проекті є автоматизація, то пишуться автоматизовані тести (ще одна програма, яка буде виконувати дії користувача, які ми прописали у тестових сценаріях). Не забуваємо, що Джіні орієнтований на український ринок, а на міжнародному ринку зарплати вакансія Middle QA Automation Engineer C# QA-інженерів вище. У США, наприклад, середня зарплата тестувальника – 96 тисяч на рік, що в місяць дає 8 тисяч доларів. По-перше, мануал куа є в багатьох західних компаніях, наприклад, в Apple. По-друге, на прикладі Гугла, який розповідає, що в них немає мануальщиків, так в них їх купа, просто всі на аутсорсі.

Немає коментарів

Поряд з темою бекенд, майже завжди зустрічається поняття фронтенд. Воно не є протилежним бекенду, оскільки без фронтенду неможливо уявити сайт чи додаток, який не буде мати жодного оформлення. Простими словами, фронтенд – це те що бачитиме користувач під час користування сайту чи додатка, його візуальне представлення.

Що має знати QA Engineer

Також ряд завдань зі списку може виконувати й тестувальник. Можна вибрати сферу діяльності собі до душі, і тестувати цікаві продукти. До речі, в тестуванні є чимала частка творчості – тестувальник повинен придумати те, чого не було у вимогах і що могли пропустити інші. Ми вже згадали, що мануальное тестування – це перевірка коду вручну, а автоматичне – за допомогою Автотест. Автотест – це скрипти, невеликі програми, які виконують прості операції і фіксують реакцію системи. З того часу я не готувався до співбесід, сидячи й повторюючи усе вечорами, а просто йшов з тим набором знань, які збирався «продавати» роботодавцю.

Дорожня карта: як опанувати QA

Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. Сподіваюся, було цікаво і корисно та бажаю вам швидкого досягнення поставлених професійних цілей й високих результатів в навчанні. Вивчення основ тестування та мов програмування допоможуть віднайти свій шлях та розпочати захоплюючу подорож в світ сучасних технологій. Нехай ця дорожня карта допомагає увійти в IT максимально легко та за задоволенням та пройти шлях від Trainee до Senior максимально швидко. Перш ніж оголосити статус дефекту як невдалий і передати його розробнику, варто перевірити впливає ця проблема на подальші варіанти використання чи ні. Якщо ні, то можна продовжувати тестувати, щоб якомога раніше виявити більше помилок.

Що має знати QA Engineer

Щоб робити це правильно, треба знати стандарти оформлення таких документів. Не виключено, що частину цих недоліків деякі претенденти розглядають як переваги, яких і так вистачає. Як правило, до них можна пристосуватися і навіть нівелювати, але це приходить із досвідом. Тож якщо вам подобається виконувати комбіновану роботу та саморозвиватися – посада QA-Engineer відмінно підійде.

На цьому етапі QA Engineer зі свого боку визначає, які дії будуть виконані для забезпечення якості. Говорячи про тестувальників, Quality Control Engineer, Quality Assurance Engineer, слід зазначити, що часто у джерелах відбувається змішування цих понять. Те, що я став QA Engineer, можна назвати закономірним збігом обставин. Я охоче навідувався до місцевого радіогуртка, збирав різної складності прилади і в 10 років вивчив частину програми 8–9 класу з фізики.

Плюси та мінуси професії QA Engineer

Він відіграє вирішальну роль у цьому процесі та гарантуванні того, що продукт (або послуга) відповідає потребам клієнтів. Ця роль вимагає поєднання технічних навичок, уваги до деталей та розуміння процесу розробки програмного забезпечення. Основи програмування мануальному QA потрібні не для того, щоб займатися безпосереднім кодингом, а щоб вміти читати код розробника і розуміти, що в ньому відбувається. Тут важлива не сама мова програмування, а банальне розуміння того, як створюються програми, що таке змінні, функції, методи, класи, які є методології програмування, як вони реалізуються і т.

  • Тестувальники мають розуміти, як влаштовані всі компоненти продукту, розуміти технології тестування, вміти складати сценарії та передбачати потенційні проблеми.
  • Також варто опанувати мови верстання HTML і CSS – вони дуже прості і використовуються в усіх веб-застосунках.
  • Якщо ця інформація відображається в баг-репорті, то розробник все пофіксить буквально за кілька хвилин.
  • Тому я почала розпитувати, що треба вчити, в якому напрямку рухатись, а згодом — записалася на курси QA.
  • І при цьому вважають, що для посади тестувальника не треба мати глибоких технічних знань, а отже — легше пройти співбесіду та «увійти в ІТ».
  • Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід’ємною частиною нашої епохи.

Ось приблизний опис роботи експерта з автоматизованого тестування. В першу чергу він вибирає тест-кейси або функції програми, які потрібно перевірити. Тестувальник програмного забезпечення планує і виконує тестування додатків, налагоджує код, покращує юзабіліті програм. І на десерт також хочу додати про IDE (інтегровану середу розробки) для роботи з різноманітними платформами. Наприклад, Xamarin Microsoft Visual Code Studio або Android Studio. На додаток до цих ключових навичок і знань, manual QA повинен мати сильну увагу до деталей, пристрасть до якості та прихильність до безперервного навчання та професійного розвитку.

Професія QA Engineer в IT

Почати можна з інтернет-ресурсів та відео з різних конференцій, після чого можна переходити на подкасти й блоги. ➕ Дана професія насамперед розбудовує особистість людини та великий спектр нетехнічних та напівтехнічних навичок, про які я розповім нижче. Навичок, які допомагають у вільному від роботи житті та навіть у випадку зміни професії. Їх я оцінюю, скоріше, як можливість https://wizardsdev.com/ розширити професійний світогляд і спробувати щось нове за короткий термін. Такі завдання особливо корисні для розвитку без дуже далекого виходу зі своєї зони робочого комфорту. За допомогою тільки цих простих дій він перевіряє, як працює система реєстрації, чи коректні посилання на сторінки, як відображаються картки товарів, чи правильно працює кошик тощо.

SQL — це мова запитів, яка використовується для взаємодії з даними в реляційних базах даних. Тестувальнику вона стане у нагоді для того, щоб виконувати бекенд-тестування для перевірки тестових даних, вставлення, видалення, оновлення їх значень у БД. QA-фахівці також стежать за тим, щоб системи працювали та відповідали вимогам та нормам, які встановили розробники, і саме вони повинні повідомляти девелоперів про будь-які дефекти програми. Позиція QA engineer – це цілий комплекс вимог щодо soft та hard skills до кандидата. Якщо дефекти виявлені на етапі збирання вимог (ми виявили, що якась одна вимога суперечить іншій) — на цьому етапі виправлення є найпростішим, тому що треба лише переписати вимогу. На етапі розгортання програмного забезпечення QA Engineer може брати активну участь у перевірці, щоб переконатися, що програма, дійсно, добре працює у середовищі продакшену.

Відповідно, фахівці з ручного тестування перевіряють додатки вручну, а фахівці з автоматизованого тестування працюють за допомогою програм. Стануть в пригоді сервіси для тестування подій з відкритим кодом, накшталт SoapUI, Postman, Katalon Studio, Jenkins, WinSCP та керування віддалених підключень (mRemoteNG). Крім цього, зміна місця роботи раз на 2-3 роки дає відчутний приріст у зарплаті, оскільки грошова оцінка ваших знань та навичок у різних конторах може істотно відрізнятися.

Зібрали лайфгаки й поради, на що звернути увагу в резюме, навіть якщо ви читаєте його по діагоналі. Наприклад, в офісах Google є фітнес-центри, сеанси масажу й мануальної терапії. А ще в компанії можна брати додаткові дні відпочинку, а найефективніші працівники отримують 1—2 роки оплачуваної відпустки для «подумати» над новими проєктами. Технічні навички QA залежать від напряму роботи, а також від типу компанії.

Comparte:

Más de nuestro blog

Ver todos